Wiaty rowerowe

Z całej gamy zadaszeń rowerowych zauważyliśmy największe zainteresowanie inwestorów modelami Omega oraz 1S (w obu wykończeniach, tj. poliwęglan mleczny i poliwęglan transparentny – model 1S II). Utrzymywanie kontaktu w działaniach posprzedażnych pozwoliło nam zaobserwować pozytywne opinie na temat wiat po pewnym czasie ich użytkowania. Niezależnie od modelu wiaty zanika przypinanie rowerów „na dziko” do poręczy, słupów znaków drogowych, ogrodzeń, itp.

Odnośniki do wybranych modeli wiat rowerowych w naszym sklepie:Zauważyliśmy również, że względu na swój design wymienione modele mają stałe grupy odbiorców:

  • wiaty Omega – o klasycznym wzornictwie wzbudzają zainteresowanie głównie wśród urzędów, instytucji państwowych oraz firm
  • wiaty 1S – o nowoczesny wyglądzie przyczynił się do zainteresowania tym modelem głównie wśród szkół, jak również zakładów przemysłowych o nowoczesnej architekturze otoczenia

Wiaty serii Omega oraz 1S najczęściej są transportowane w miejsce inwestycji jako gotowe obiekty, co znacznie ułatwia i skraca proces montażu. Jest to ich dodatkowy atut.

Stojaki rowerowe

Ze względu na niskie koszty związane z zakupem stojaków poziomych serii EKO znajdują się ona na naszej liście bestsellerów. Są łatwe w instalacji, rowery można w nich zaparkować, posiadają zabezpieczenie przed korozją, nie sprawiają problemów z transportem w miejsce planowanej instalacji.

Jeśli jednak nie cena, a opinie użytkowników są jednym z głównych wyznaczników wyboru modelu stojaków, to przed samym zakupem dochodzi do kontaktu, którego celem jest doradztwo. Często pada pytanie jaki stojak sami byśmy wybrali. Wówczas nie patrzymy na stojak rowerowy jak na niechcianą konieczność, ale jak na inwestycję, która pomoże zabezpieczeniu naszego roweru przed kradzieżą. Stojaki w kształcie odwróconej litery U są drugą pozycją na naszej liście bestsellerów.

Odnośniki do wybranych modeli stojaków rowerowych w naszym sklepie: